Kelebek Klepe 250 lik Gıdaya Uygun
Kelebek Klepe 250 lik Gıdaya Uygun
Kelebek Klepe 250 lik Gıdaya Uygun
Kelebek Klepe 250 lik Gıdaya Uygun

Kelebek Klepe 250 lik Gıdaya Uygun (VF2S250AI)

Fiyat : ₺1.500,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.770,00

* WAM spa Marka kelebek klepe

* Alüminyum döküm gövde,

* Gıdaya uygun yapıda

* VF2S250AI model

Kelebek klepe özellikle hazır beton santrallerinde çimento klapesi olarak kullanılmaktadırlar fakat bunun yanı sıra endüstriyel tesislerin pek çoğunda toz akışkanları kontrol etmek için de tercih edilmektedirler. 

Kelebek vanalar manuel olarak açılıp kapanabileceği gibi (kollu kelebek vana) pnömatik kontrollü olarak aktuatörlü kelebek vana veya elektriksel kontrollü olarak elektrikli kelebek vana olarak da kullanılabilir. 

Satışa sunduğumuz kelebek vanaların fiyatları 2019 fiyat listesinden güncellenerek 2020 fiyat listesi haliyle müşterilerimize sunulmuştur. Ankara da bulunan depomuzdan Türkiye'nin her yerine kargo ile sevk edebilmekteyiz.

Kelebek vanalar, hazır beton santrallerinde su hattına da bağlanabilmektedir. Bu nedenle su vanası olarak da bilinirler. iç kısmındaki disk dış gövdeye sıkı geçtiği için sızdırmaz, yani su vanası olarak da kullanılabilirler. Kelebek valfler gövdesi alüminyum dökümden mamüldür. Bu nedenle paslanmaz yapmaz. Malzeme geçecek boşluk 100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm (DN100, DN125, DN150, DN200) gibi ölçülerde üretilmektedir. Satışını yaptığımız WAM spa marka olan bu valfler İtalyan menşeili ürünlerdir. Bakım zamanı geldiğinde iç diski ve contası değiştirilebilir.

Kelebek klapeler tek flanşlı ve çift flanşı olmak üzere iki ayrı tipte üretilmektedir. Tek flanşlı olan klapelerin bir tarafı hortum bağlanabilecek yapıda imal edilmektedir.  Hortum bağlanan kelebek vanalar su vanası olarak daha çok kullanılmaktadırlar.

* WAM Marka kelebek klepe

* Alüminyum döküm gövde,

* Gıdaya uygun yapıda